2 niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy Parafian do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

a/ Droga Krzyżowa: w piątek o godz. 1800; – dla dzieci w czwartek o godz.1800,

b/ Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 1600, po nabożeństwie msza święta,

c/  zachęcamy do włączenia się w konkretne działania wielkopostne: akcja „Woreczek ryżu” i „Post o chlebie i wodzie”,

d/ już dziś informujemy, że nasza parafialna „ćwierćekstremalna”droga krzyżowa odbędzie się w piątek 20 marca.

1. W tym tygodniu spotkania katechetyczne dla dzieci komunijnych w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 1700 wg ustalonego podziału.
  2. We wtorek o 1915 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy siódmej a w czwartek chłopacy z klasy ósmej.
  3. W środę o godz. 1700 zapraszamy dzieci na spotkanie „Kredkami do nieba”.
  4. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  5. W czwartek o godz. 1600 spotkanie wspólnoty różańcowej.
  6. W piątek o 1930 spotkanie dla młodzieży „Po co post, modlitwa i jałmużna”.
  7. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów.
  8. W zakrystii przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę do Warszawy 7 czerwca na beatyfikację. kard. Wyszyńskiego, wyjazd o godz. 500, powrót wieczorem, koszt 80 zł.
  9. Osoby zapisane na pielgrzymkę parafialną do Gietrzwałdu i innych sanktuariów, proszone są o odbieranie w zakrystii programów i potwierdzenie woli wyjazdu.
  10. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszych rekolekcji wielkopostnych. Bóg zapłać też za składanie daniny diecezjalnej, koperty są wyłożone przy wyjściach.
  11. Dzisiaj po mszach św. zbiórka na dzieła misyjne „Ad Gentes”.
  12. W następną niedzielę po mszy św. wieczornej odbędzie się w naszym kościele koncert charytatywny muzyki pasyjnej Stabat Mater Dolorosa w wykonaniu studentów i absolwentów Prywatnego Policealnego Studium Sztuki Wokalnej wraz z oprawą muzyczną mszy św. o godz. 1830, po mszy św i po koncercie zbierane będą ofiary dla chorego Kacpra.