23 niedziela zwykła

1. W poniedziałek /jutro/ 9 września o godz. 19.30 w salce pod probostwem spotkanie rodziców dzieci z klas trzecich – komunijnych. Przypominamy, że dzieci przystępują do sakramentów w parafii zamieszkania i prosimy, by od żadnego dziecka nie brakowało rodzica.
  2. We wtorek po mszy św. dyżur pełni Zespół Caritas. Można też skorzystać z porad prawnika.
  3. We wtorek i środę od godz. 1915-2000 młodzież z klas siódmych i starsza, może zapisywać się na przygotowanie do bierzmowania.
  4. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  5. W czwartek  o godz. 1600 spotkanie wspólnoty różańcowej. We wtorek 10-ty dzień miesiąca,  modlimy się różańcem nieustającym.
  6. Przypominamy, że w każdy czwartek od 1900 do 2000 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  7. W piątki po mszach św. w ramach przygotowania do niedzielnej  ewangelii, pokazujemy krotki film z cyklu „Nowa Jakość Życia”.
  8. W piątek 13-ty dzień miesiąca, zapraszamy po mszy wieczornej na różaniec fatimski a po nim na procesję ze świecami wokół kościoła. Tym razem naszej modlitwie przewodniczy młodzież, którą też szczególnie zapraszamy.
  9. W piątek na godz. 2000 zapraszamy młodzież na spotkanie KSM.
  10. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  11. W sobotę święto Podwyższenia Krzyża. Przyjmujemy zapisy na wyjazd do Włocławka na ogólnopolskie nabożeństwo „Polska pod Krzyżem”. Odbędzie się ono w sobotę 14 września w święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Wyjazd o godz. 700, powrót ok. 2200. Koszt wyjazdu 45 zł. W parafii w łączności z tym wydarzeniem zapraszamy: o godz. 1430 Różaniec – cz. Bolesna; 1500 Koronka do Miłosierdzia; 1515 Msza św. z poświęceniem krzyży domowych; 1600 modlitwa przed krzyżem misyjnym.
  12. W niedzielę wspomnienie MB Bolesnej, jest to patronalne święto Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godz. 1830 msza św. w intencji członków poprzedzona różańcem do siedmiu boleści o godz. 1800 a po niej spotkanie w salce.
  13. Pragniemy  wrócić do zajęć dla dzieci  od zerówki do klasy 2 „Kredkami do nieba”. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 1200, bądź każdej innej celem ustalenia dogodnego terminu.