25 niedziela zwykła

1. W poniedziałek 23 września o godz. 1915 odprawimy kolejną nowennę przed peregrynacją Wizerunku MB Częstochowskiej. Jeszcze dzisiaj można do skarbony  przy ołtarzu Matki Bożej wrzucać imiona żyjących rodziców, wychowawców i nauczycieli, za których pragniemy się modlić. Zachęcamy, by skorzystać z wyłożonych karteczek.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas ósmych, odbędzie się we wtorek 24 września o godz. 1915 w dolnej kaplicy.
  3. Przypominamy, że w każdy czwartek od 1900 do 2000 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy. Zapraszamy, by w tym czasie nawiedzić kościół chociaż na kilka minut.
  4. W piątek 27 września o godz. 1700 w kościele spotkanie dzieci z klas drugich, które do Komunii Św. przystąpią w roku 2021.
  5. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  6. W sobotę o godz. 1600 próba scholki.
  7. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 1200 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym. Prosimy, by dzieciom towarzyszyli rodzice.
  8. Jeśli są małżeństwa pragnące przystąpić do Domowego Kościoła zapraszamy dzisiaj o godz. 1600 do salki pod probostwem.
  9. Już dzisiaj informujemy, że w sobotę 12 października o godz. 1930 odbędzie się spotkanie młodzieży klas siódmych i ich rodziców, rozpoczynające przygotowanie do bierzmowania.