26 niedziela zwykła

1. We wtorek rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Na nabożeństwo zapraszamy w tym tygodniu od wtorku do piątku o godz. 18.00. W sobotę różaniec po rannej mszy św. a w niedzielę po każdej mszy św. odmawiać będziemy jedną dziesiątkę. Nie będzie specjalnego nabożeństwa dla dzieci, które w tym tygodniu zapraszamy  szczególnie w czwartek.
  2. W pierwszy wtorek miesiąca nabożeństwo różańcowe o godz. 1800 odprawimy jako różaniec do siedmiu boleści.
  3. W najbliższy wtorek nie będzie porad prawnych.
  4. Wracamy do zajęć dla dzieci „Kredkami do nieba”. Spotkania odbywać się będą w środy o godz. 17.00, zapraszamy dzieci, szczególnie  od zerówki do klasy drugiej.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
    • w czwartek po mszy św. do godz. 2000 adoracja,
    • okazja do spowiedzi i Komunii św. w piątek od 1630 do mszy św.,
    •  od 1930 do 2000 adoracja i okazja do spowiedzi, a o 2000 msza św. szczególnie dla młodzieży, ale uczestniczyć mogą wszyscy,
    • w sobotę od 730  wystawienie Najświętszego Sakramentu, medytacja, następnie msza św. a po niej różaniec,
    • – w sobotę od godz. 900 odwiedziny chorych z sakramentami.
  6. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  7. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  8. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 5 października po mszy św. wieczornej.
  9. Program spotkań dla kandydatów do bierzmowania jest umieszczony w internecie. Przypominamy, że 12 października będzie spotkanie dla młodzieży klas siódmych i ich rodziców.
  10. W środę 23 października o godz. 1915 odprawimy ostatnią nowennę przed peregrynacją Wizerunku MB Częstochowskiej. Do skarbony  przy ołtarzu Matki Bożej prosimy wrzucać nazwiska rodzin /w pierwszym przypadku/, za które pragniemy się modlić. Zachęcamy, by skorzystać z wyłożonych karteczek.
  11. W sobotę 26 października udajemy się z jednodniową pielgrzymką do sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie. W programie będzie msza św. w sanktuarium, następnie zwiedzimy muzeum oraz odbierzemy relikwie świętego. Zapisy w zakrystii.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy, w Przewodniku książeczka „ 5 min z Bogiem”, w Gościu „margaretka za kapłanów”.