27 niedziela zwykła

1. Na nabożeństwo różańcowe zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 1800. W niedzielę po każdej mszy św. odmawiamy jedną dziesiątkę. Dzieci zapraszamy w tym tygodniu szczególnie we wtorek i czwartek.
  2. W środę o godz. 1700 zajęcia dla dzieci „Kredkami do nieba”. Zapraszamy szczególnie dzieci od zerówki do klasy drugiej.
  3. W czwartek o godz. 1600 spotkanie wspólnoty różańcowej, przypominamy odmawiającym nieustający różaniec o dziesiątym dniu miesiąca.
  4. W czwartek o 19.15 spotkanie przed bierzmowaniem dziewczyn z klas ósmych. Tych, którzy nie uczestniczyli w spotkaniu ze swoją grupą zapraszamy w piątek na Krąg Biblijny KSM o godz. 1930.
  5. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  6. W sobotę o godz. 1600 próba scholki.
  7. W sobotę o godz. 19.30 spotkanie na rozpoczęcie przygotowania do bierzmowania dla młodzieży klas siódmych i ich rodziców.
  8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy w Polsce, pod hasłem „Wstańcie chodźmy”, kolejny Dzień Papieski. Podczas kwesty przy kościele będziemy mogli wesprzeć materialnie Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, ten wyjątkowy konsekwentnie budowany przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II.
  9. W przyszłą niedzielę 13-ty dzień miesiąca, po wieczornej mszy św. nabożeństwo fatimskie.
  10. W środę 23 października o godz. 1915 odprawimy ostatnią nowennę przed peregrynacją Wizerunku MB Częstochowskiej. Do skarbony  przy ołtarzu Matki Bożej prosimy wrzucać nazwiska rodzin /w pierwszym przypadku/, za które pragniemy się modlić. Zachęcamy, by skorzystać z wyłożonych karteczek.
  11. W sobotę 26 października udajemy się z jednodniową pielgrzymką do sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie. W programie będzie msza św. w sanktuarium, następnie zwiedzimy muzeum oraz odbierzemy relikwie świętego. Zapisy w zakrystii.