29 niedziela zwykła

1. Trwa październik, nabożeństwo różańcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 1800. W niedzielę „dziesiątka” po każdej mszy świętej. Dzieci w tym tygodniu zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek.
  2. Dzisiaj Światowa Niedziela Misyjna, gościmy przedstawicieli Fundacji Redemptoris Missio. Przed kościołem ofiarami wspieramy działania misyjne.
  3. W poniedziałek o godz. 1915 spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Prosimy o obecność.
  4. We wtorek 22 października obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy na mszę świętą.
  5. W środę o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  6. W środę, 23 października, o godz. 1915 odprawimy ostatnią nowennę przed peregrynacją. Do skarbony  przy ołtarzu Matki Bożej prosimy wrzucać nazwiska rodzin, za które pragniemy się modlić.
  7. W czwartek, 31 października, odbędzie się wieczór wszystkich świętych dla dzieci. Prosimy dorosłych, by pomogli dzieciom przygotować stroje i atrybuty świętych.
  8. Do skarbony można składać czytelnie wypisane wymienianki. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.
  9. Od jutra można w biurze parafialnym zamawiać intencje na przyszły rok. Przypominamy, że w każdy drugi piątek miesiąca odprawiamy mszę św. zbiorową za zmarłych.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia oraz nasze inwestycje.
  11. Powinny już dotrzeć do nas roznoszone przez parafian informatory o programie rekolekcji i czasu nawiedzenia. Dzisiaj i w następną niedzielę można nabywać emblematy i chorągiewki do wystroju mieszkań. Zadbajmy, by także na zewnątrz było widać nasze świętowanie.
  12. W sobotę o 630 wyjazd pielgrzymki do Warszawy.