3 niedziela adwentu

1. Gorąco zachęcamy do udziału w roratach, które są odprawiane  od poniedziałku do piątku o 630W te dni nie ma mszy św. o godz. 800. Dzieci zapraszamy na roraty w poniedziałek, wtorek i czwartek na 1830.
  2. Okazja do spowiedzi: od poniedziałku do piątku od 1700 do 1900 , w sobotę od 1430 do 1830.
  3. W związku ze spowiedzią w środę, biuro parafialne czynne tylko od 1915-2000. Zapraszamy wszystkich, którzy mają jakieś sprawy, a mogą korzystać tylko w godzinach popołudniowych, bo od świąt do końca stycznia biuro będzie czynne tylko w godzinach porannych.
  4. W środę o 1700 spotkanie Kolędników misyjnych”.
  5. W czwartek o godz. 1600 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.
  6. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów, również w sobotę po wieczornej mszy św. zbiórka ministrantów od klasy VIII wzwyż, seniorów i oldboyów.
  7. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na Kościół Katolicki na Wschodzie. Dziękujemy też bardzo serdecznie za wypełnienie tytek charytatywnych.
  9. Niebawem zostanie wywieszony i umieszczony na stronie internetowej plan kolędy. Kolędę rozpoczniemy 27 grudnia od ul. Dobrodzieńskiej i Jawornickiej. Tak jak w ubiegłych latach mieszkańców ul. Sieradzkiej numery parzyste od 6 do końca, Żmigrodzkiej numery nieparzyste i Grunwaldzkiej numery 224 i 226, jeśli sobie Państwo życzą kolędy, prosimy o informację – e-mail lub wrzucić karteczkę z adresem do skarbony w kościele do 12 stycznia.
  10. Nie ma już miejsc na pielgrzymkę parafialną, można się zapisać tylko na listę rezerwową.
  11. W zakrystii przyjmujemy zapisy do Żywego Różańca mężczyzn i kobiet.