32 niedziela zwykła

1. Trwa czas modlitewnej pamięci o zmarłych, za wymienianych zmarłych modlimy się w dni powszednie, z wyjątkiem środy, o godz. 1800.
  2. Dzisiaj przeżywamy XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. To okazja, by przyjść z pomocą prześladowanym za wiarę i żyjącym w skrajnej biedzie chrześcijanom w Sudanie Południowym. Przed kościołem zbiórka na ten cel / ulotki/.
  3. Jutro 11 listopada Święto Niepodległości, z tej racji o godz. 1000 odprawimy dodatkową mszę św. w intencji Ojczyzny, odmówimy też modlitwę za Ojczyznę do św. Andrzeja Boboli.
  4. We wtorek o godz. 1915 spotkania kandydatów do bierzmowania z klas 7.
  5. W tym tygodniu odbędą się katechezy dla dzieci komunijnych według ustalonego z rodzicami planu – w środę, czwartek i piątek o godz. 1700.
  6. W środę o 1700 spotkanie dla dzieci „kredkami do nieba”.
  7. W środę na godz. 1800 zapraszamy chętne dzieci do kolędowania misyjnego wraz z rodzicami.
  8. W środę o godz. 1930 zapraszamy chętnych na spotkanie wolontariatu misyjnego.
  9. W środę po mszy św. spotkania Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  10. W czwartek o 1600  spotkanie wspólnoty różańcowej.
  11. W czwartek o godz. 1915 spotkania kandydatów do bierzmowania z klas 8 – grupa dziewczyn.
  12. W sobotę rocznica poświęcenia naszego kościoła. Wyrażamy przy tej okazji wdzięczność Bogu za naszą świątynię. Dziękujemy wszystkim budowniczym oraz tym, którzy aktualnie troszczą się o to miejsce swoim zaangażowaniem, ofiarami i przede wszystkim tutaj się modlą. Zapraszamy serdecznie na mszę św. o 1830 za naszą parafialną wspólnotę, a szczególnie członków wspólnot, stowarzyszeń i grup duszpasterskich. W tym dniu rozpoczniemy też nasze rekolekcje przed nawiedzeniem, które poprowadzi ks. kanonik Mateusz Misiak prepozyt kapituły kolegiackiej. Program rekolekcji został dostarczony, można jeszcze zabrać. /Nauka w sobotę różnić się będzie od niedzielnych/.
  13. Dziękujemy za ofiary na seminarium, które przed tygodniem  zebrał kleryk.
  14. Przy ołtarzu MB jest wyłożona Księga Jasnogórska, w której mogą się podpisywać osoby i rodziny, które w dniu nawiedzenia planują zawierzenie Matce Bożej.
  15. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów.
  16. W sobotę 16 XI w parafii MB Bolesnej odbędzie się VI Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Poznańskiej. Celem forum jest ukazanie jak ważnym elementem jest zaangażowanie we wspólnotach parafialnych. Szczegółowy program na plakatach i ulotkach.
  17. Od 1 listopada w  polskich kinach można oglądać bardzo głośny film pt. „Nieplanowane”. Film opowiada historię jednej z najmłodszych dyrektorek kliniki aborcyjnej, która po 10 latach robienia kariery zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze. Gorąco zachęcamy, by wybrać się do kina.