4 niedziela adwentu

1. W poniedziałek 23 grudnia po mszy św. wieczornej nabożeństwo dziękczynne za nawiedzenie parafii i poświęcenie ołtarzyka peregrynacyjnego. Od jutra będzie można się zapisywać w zakrystii na nawiedzenie w rodzinach, które rozpoczniemy 23 stycznia.
  2. W poniedziałek o 630 roraty dla dorosłych a o 1830 ostatnie roraty dla dzieci.
  3. We wtorek WIGILIA Bożego Narodzenia, o 630 ostatnie roraty. Zapraszamy na dziękczynienie za Duchową Adopcję tych, którzy ją podjęli 25 marca. Nie będzie mszy św. wieczornej. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wieczerzy wigilijnej. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy modlitwa, lektura Pisma św., łamanie się opłatkiem i wspólny śpiew kolęd.
  4. Pasterka o godz. 22.00 i 24.00, zwracamy uwagę, że w pierwsze święto nie będzie mszy św. o godz. 7.30, pozostałe Msze św. w I-sze i II-gie święto  według porządku niedzielnego.
  5. Przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabywać opłatki wigilijne.
  6. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w poniedziałek od 900 do 1000.
  7. W niedzielę 29 XII o godz. 1140 spotkanie dla dzieci przy żłóbku ze śpiewem kolęd.
  8. Cieszymy się, że udało się stworzyć grupę Kolędników misyjnych, Rodziny, które pragną przyjąć kolędników z krótkim programem w niedzielę 12 stycznia prosimy o zgłoszenie się w zakrystii. Kolędnicy zbierają w tym roku ofiary dla dzieci z Amazonii.
  9. Plan kolędy został wywieszony i umieszczony na stronie internetowej. Zwracamy jednak uwagę, że może on ulec zmianie, dlatego prosimy o sprawdzenie aktualnego planu w niedzielę poprzedzającą odwiedziny. W tym roku nie odwiedzimy Parafian mieszkających przy ulicach: Bełchatowskiej nr 5-18, Giżyckiej nr 1, 1a,1b, 1c; Przepiórczej, Odległej, Rudnicze, Wykopy, Ząbkowickiej i Ziębickiej nr 34, 34a, 36, 36a. Natomiast z ul: Sieradzka nr parzyste od nr 6, Żmigrodzka nr nieparzyste i Grunwaldzka 224 i 226 prosimy o informację o woli przyjęcia z adresem do 12 stycznia 2020r. /e-mail lub karteczka w kościele/.