5 niedziela Wielkiego Postu

1. Przypominamy, że do odwołania we mszach św. może  uczestniczyć maksymalnie do 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę. Bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji i pozostanie w domach. Niech uczestniczą w pierwszej kolejności osoby zamawiające intencję mszalną.
  2. Komunii św. udzielamy w niedziele po mszach św., w dni powszednie o godz. 1200,1515, 1800 i 2000.
  3. Spowiedź w dni powszednie od godz. 1000 do 1200, od godz. 1500 do 1800 oraz od 1900 do 2000. Został zamontowany dzwonek, którym w razie nieobecności księdza, można przywołać spowiednika. Zachęcamy do skorzystania już teraz ze spowiedzi św. wielkanocnej.
  4. Transmisja z naszego kościoła on-line na kanale Youtube BOBOLA POZNAN. Zachęcamy również użytkowników facebooka do korzystania z krótkich rozważań Słowa Bożego, które znajdują się na koncie parafii. (https://www.facebook.com/ParafiaJunikowoPoznan)
  5. Poza mszami świętymi nie odbywają się żadne nabożeństwa ani spotkania grup. Zachęcamy do obejrzenia transmisji rozważań drogi krzyżowej w piątek o godz. 1900 oraz nowenny do MBNP w środę o 1900. Szczególnie zachęcamy do duchowej łączności na modlitwie różańcowej i nowennie do św. Andrzeja Boboli o godz. 2030.
  6. Kościół przez cały dzień pozostaje otwarty /730 – 2000/.
  7. Sakrament chorych można przyjąć po mszach św. w niedziele. W razie potrzeby chorych z sakramentami odwiedzimy w domach.
  8. Biuro parafialne nieczynne; w pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail lub po mszach świętych. W taki sposób można też umówić się na spowiedź.
  9. Z inicjatywy KSM-u osoby starsze, które potrzebują pomocy w zakupach mogą kontaktować się pod numerem 661988578 w godz. 900-1100 i 1600-1700
  10. Temat pielgrzymki parafialnej zostaje przesunięty na czas po Wielkanocy.
  11. Informacje dla rodziców dzieci komunijnych i kandydatów do bierzmowania zostały umieszczone na stronie internetowej w zakładce sakramenty.
  12. Przy dekoracji wielkopostnej zostały wyłożone paschaliki wielkanocne, można je nabywać w cenie 7 zł.
  13. Bóg zapłać wszystkim, którzy przekazują nam wyrazy łączności i modlitewnej pamięci. Dziękujemy osobom zatroskanym o potrzeby materialne diecezji i parafii za daninę diecezjalną i ofiary niedzielne na rzecz parafii przekazywane na konto parafialne.