1. We wtorek o 1915 spotkanie Rady duszpasterskiej.
  2. Spotkania przed bierzmowaniem o godz. 1915 we wtorek kl. 7, w czwartek chłopacy z kl. 8.
  3. Osoby, które z różnych powodów nie przyjęły sakramentu bierzmowania zapraszamy do zgłaszania się w biurze lub zakrystii. Tworzymy grupę dorosłych kandydatów do tego sakramentu.
  4. W sobotę o godz. 1000  zbiórka ministrantów.
  5. W następną niedzielę /23 dzień miesiąca/ po mszy św. wieczornej nabożeństwo do MB Częstochowskiej i św. Andrzeja Boboli. Zachęcamy do wrzucania próśb do dużej skarbony przy obrazie Matki Bożej.
  6. Przypominamy, że trwa peregrynacja świętych wizerunków MB Jasnogórskiej i św. Andrzeja Boboli, i relikwii po domach naszej parafii. W zakrystii można się zapisywać na nawiedzenie rodzin. Serdecznie zachęcamy.
  7. W dniach 28.02-1.03 odbędą się w naszej parafii rekolekcje dla małżeństw „Tobiasz i Sara”. Ten kurs to czas odnowienia, a może po raz pierwszy podjęcia decyzji o tym, na kim budować małżeństwo. To spotkanie dwóch wspólnot osób: Boga w Trójcy Jedynego z małżeństwem, które stanowi jedność męża i żony. Celem rekolekcji jest pokazanie, że Małżeństwo jest sakramentem, a Bóg jest jego fundamentem. Szczegóły na plakatach, na stronie www oraz na facebooku. Zgłoszenia w zakrystii oraz pod adresem: parafiajunikowo@archpoznan.pl . Rekolekcje poprowadzą świeccy – małżeństwa oraz ks. Adam Bajorski MSF, który również wygłosi rekolekcje wielkopostne w dniach 1 – 4 marca.