Boże Narodzenie

  1. W pierwsze święto nie będzie mszy św. o godz. 730, pozostałe Msze św. w I-sze i II-gie święto  według porządku niedzielnego.
  2. W drugie święto, 26 grudnia, przypada Święto Świętej Rodziny. W tym dniu na wszystkich mszach św. modlić się będziemy w intencji rodzin. Będzie też możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich do czego zachęcamy szczególnie małżeństwa, które realizowały rekolekcje Rodzina33.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy uczestniczącym w roratach, ofiarodawcom choinek oraz tym, którzy je przywieźli i oprawili. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu kościoła na święta.
  4. We wtorek o godz. 1800 modlitwa różańcowa.
  5. We wtorek święto Młodzianków męczenników. W tym dniu na wieczornej mszy św. będziemy Panu Bogu dziękowali za dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, za wszystkie osoby, które podjęły się trudu dziewięciomiesięcznej modlitwy w intencji Nienarodzonych.
  6. W piątek 31 XII przypada ostatni dzień roku. Wieczorna msza św. z nabożeństwem na zakończenie roku zostanie odprawiona o godz. 17.00. Na ten dzień udzielona została dyspensa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  7. W Nowy Rok nie będzie mszy św. o godz. 730, pozostałe wg porządku niedzielnego.
  8. W niedzielę 2 stycznia po mszy św. o godz. 1200 zapraszamy dzieci, i nie tylko, na kolędowanie. Jeśli dzieci grają na instrumentach niech je przyniosą. Nie będzie w tym roku jasełek, ani kolędników dlatego prosimy, by dzieci przyszły w przebraniu aniołków, pasterzy i królów.
  9. Podobnie jak w ubiegłym roku nie będzie tradycyjnej kolędy. Po Nowym Roku spotykać się będziemy na modlitwie z mieszkańcami poszczególnych ulic.