Chrzest Pański

1. Dzisiaj święto Chrztu Pańskiego, pamiętajmy o zobowiązaniach płynących z przyjęcia tego sakramentu.
  2. W czwartek 16 stycznia  Ks. Kanonik obchodzi swoje imieniny. Msza św. w intencji solenizanta zamówiona przez Parafian i Stowarzyszenia w następną niedzielę o godz. 1030. Zapraszamy na modlitwę.
  3. Od soboty 18 stycznia przeżywać będziemy kolejny Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  4. W styczniu biuro parafialne czynne tylko w poniedziałek i piątek od 900 do 1000.
  5. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów.
  6. W zakrystii można się zapisywać na nawiedzenie rodzin przez ołtarzyk peregrynacyjny z wizerunkami Matki Bożej i św. Andrzeja Boboli oraz relikwiami patrona. Serdecznie zachęcamy.
  7. Dzisiaj po mszach św. zbiórka na cele misyjne, a w następną niedzielę na Radio Emaus.
  8. Plan kolędy jest wywieszony i umieszczony na stronie internetowej. Do dzisiaj /12 I/mieszkańcy ulic: Grunwaldzkiej numery 224 i 226, Sieradzkiej numery parzyste od 6 do końca i Żmigrodzkiej numery nieparzyste mogą zgłosić wolę przyjęcia kolędy. Do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej lub drogą e-mail prosimy o informację z adresem /kolęda będzie 26 stycznia/.