II niedziela po Bożym Narodzeniu

  1. Dzisiaj /2 stycznia/ po mszy św. o godz. 1200 zapraszamy dzieci, i nie tylko, na kolędowanie.
  2. We wtorek 4 stycznia o godz. 1745 różaniec do siedmiu boleści. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  3. W środę o godz. 1800 nowenna do MBNP.
  4. W czwartek 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego msze św. wg porządku niedzielnego. Wieczorna msza św. 5 stycznia również z uroczystości. Po mszach świętych będzie można nabywać kadzidło i kredę, serdecznie zachęcamy do oznaczenia domów. Nie będzie w tym dniu adoracji.
  5. W piątek, pierwszy piątek miesiąca od 1630 spowiedź z okazją do Komunii świętej.
  6. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w tym miesiącu wyjątkowo w drugi piątek.
  7. W następną niedzielę po mszach św. zbiórka na cele misyjne.
  8. Podobnie jak w ubiegłym roku nie będzie tradycyjnej kolędy. Chcemy modlić się z Parafianami i za Parafian. Począwszy od 3 stycznia zapraszamy na wieczorną mszę św. mieszkańców poszczególnych ulic. Po mszy św. odprawionej w intencji parafian będzie modlitwa, krótka konferencja i informacje parafialne. Program spotkań kolędowych w tym tygodniu:

3 stycznia

poniedziałek

godz. 18.30

Bełchatowska, Dobrodzieńska,  Gęsia, Giżycka, Grabowska, Gubińska, Grunwaldzka, Jawornicka, Junikowska, Jutrosińska, Kacza, Kamienicka, Kopanina

4 stycznia

wtorek

godz. 18.30

Krapkowicka, Krobska, Krzepicka, Krośnieńska, Legnicka, Mikstacka, Miśnieńska, Międzyborska, Namysłowska,  Odległa,   Odolanowska