III niedziela adwentu

  1. Dzisiaj w naszej parafii adoracja Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po mszy św. o godz. 1200 do godz. 1800 oraz po wieczornej mszy św. do godz. 2100. Zachęcamy Parafian, by znaleźć „15 minut dla Jezusa”. Ma to być czas, w którym uklękniemy przed Najświętszym Sakramentem w ciszy.
  2. Gorąco zachęcamy do udziału w roratach, które są odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 630. W te dni nie ma mszy św. o godz. 800. W poniedziałki, wtorki i czwartki o 1830odprawiamy roraty dla dzieci.
  3. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece Caritas i opłatki wigilijne.
  4. We wtorek o godz. 1800 modlitwa różańcowa.
  5. W środę 15 grudnia zapraszamy na noc skupienia od godz. 2030 nieszpory,  konferencja biblijna /1rozdz.Ew.Mt/, adoracja / 30 min. w ciszy z okazją do spowiedzi/, zakończenie ok. 2200
  6. W czwartek ks. kanonik obchodzi 85 urodziny, zapraszamy na mszę św. wieczorną w intencji jubilata.
  7. W sobotę o godz. 1100 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem na Kościół Katolicki na Wschodzie. Dziękujemy też bardzo serdecznie za wypełnianie tytek charytatywnych i prezenty dla potrzebujących.