IV niedziela adwentu

  1. Przed nami ostatnie dni adwentu, gorąco zachęcamy do udziału w roratach, które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 630. W te dni nie ma mszy św. o godz. 800. W poniedziałek, wtorek i czwartek o 1830 odprawiamy ostatnie roraty dla dzieci.
  2. W piątek WIGILIA Bożego Narodzenia, o 630 ostatnie roraty. Nie będzie mszy św. wieczornej. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wieczerzy wigilijnej. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy modlitwa, lektura Pisma św., i łamanie się opłatkiem.
  3. Pasterka o godz. 22.00 i 24.00. Zwracamy uwagę, że w pierwsze święto nie będzie mszy św. o godz. 7.30. Pozostałe Msze św. w I-sze i II-gie święto  według porządku niedzielnego.
  4. W drugie święto, 26 grudnia, przypada Święto Świętej Rodziny. W tym dniu na wszystkich mszach św. modlić się będziemy w intencji rodzin, będzie też możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich do czego zachęcamy szczególnie małżeństwa, które realizowały rekolekcje Rodzina33.
  5. We wtorek o godz. 1800 modlitwa różańcowa.
  6. Przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabywać opłatki wigilijne.
  7. Okazja do spowiedzi od poniedziałku do czwartku od godz. 1700 do 1900. W naszym kościele pojawiły się nowe konfesjonały. Zachęcamy, by korzystać też z części zamykanych.
  8. W związku ze spowiedzią biuro parafialne w tym tygodniu czynne tylko w poniedziałek od 900 do 1000. Pilne sprawy można załatwić po wieczornej mszy świętej.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane przed tygodniem.