IV niedziela wielkanocna

1. Dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Módlmy się o powołania oraz za kleryków, szczególnie za diakonów, którzy przyjmą w tym miesiącu święcenia kapłańskie.
  2. Nabożeństwo majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 18.00, w niedziele litania będzie śpiewana o 10.15, przed mszą św., nie ma tradycyjnych apeli.
  3. We wtorek o godz. 1745 różaniec do siedmiu boleści, zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i nie tylko, litanię zaśpiewamy po różańcu.
  4. Nowenna do MBNP w środę o 18.00. w połączeniu z majowym.
  5. W tym tygodniu I czwartek miesiąca do godz. 20.00 adoracja z modlitwą o powołania, na zakończenie Komunia święta.
  6. W piątek liturgiczna uroczystość św. Stanisława Biskupa – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  7. Zachęcamy do duchowej łączności na modlitwie różańcowej o godz. 2030. Zarówno różaniec jak i msze św. można oglądać przez transmisje on-line na kanale Youtube BOBOLA POZNAN.
  8. Kościół w ciągu dnia pozostaje otwarty.
  9. Sprawy biurowe załatwiamy telefonicznie, e-mail lub po mszach świętych.
  10. Bóg zapłać osobom zatroskanym o potrzeby materialne parafii, za składane ofiary przekazywane na konto parafialne i do koszyczka z tyłu kościoła.