Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

 „Przez cnotę, naukę i pracę – służyć Bogu i Ojczyźnie. Gotów!”

Wspólnota Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży zrzesza osoby od 14. do 30. roku życia, dając możliwość rozwoju w duchu katolickich wartości.

Tworzymy grono ludzi, którzy wspólnie wzrastają w wierze, uczestnicząc w spotkaniach formacyjnych oraz rekolekcjach, a także rozważając Słowo Boże. Rozwijamy swoje talenty w zespole muzycznym, na boisku sportowym i wielu innych sekcjach działających również w obrębie KSM Archidiecezji Poznańskiej. Zawsze znajdujemy czas na integrację, a w tym wyjazdy, bo wszyscy jesteśmy przyjaciółmi.

Oddział Junikowo już przez ponad 15 lat kształtuje dojrzałych chrześcijan. Jeśli chcesz razem z nami budować swoją przyszłość na Chrystusie przyjdź na SPOTKANIA, które odbywają się w roku szkolnym w PIĄTKI o GODZ. 19.30 w salce Jana Pawła II.

Gotów!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/KSM-Junikowo/346304422059205

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat KSM, zachęcamy do odwiedzenia strony KSM Archidiecezji Poznańskiej: http://poznan.ksm.org.pl/

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:   www.junikowo.ksm.org.pl