Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj święto Chrztu Pańskiego. Pamiętajmy o zobowiązaniach płynących z przyjęcia tego sakramentu.
  2. We wtorek o godz. 1800 modlitwa różańcowa, a w poniedziałek 10 dzień miesiąca – różaniec nieustający.
  3. W tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 19.15 odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych.
  4. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  5. W środę 12 stycznia zapraszamy na noc skupienia od godz. 2030– nieszpory,  konferencja biblijna, adoracja / 30 min. w ciszy z okazją do spowiedzi/, zakończenie ok. 2200.
  6. W czwartek po mszy św. do godz. 20.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W piątek po wieczornej mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  8. W następną niedzielę, 16 stycznia, ks. Kanonik obchodzi swoje imieniny. Msza św. w intencji solenizanta zamówiona przez Parafian w niedzielę o godz. 1030. Zapraszamy na modlitwę.
  9. Dzisiaj po mszach św. zbiórka na cele misyjne.
  10. W tym tygodniu kolejne spotkania modlitewne zamiast kolędy. Zapraszamy na wieczorną mszę św. o godz. 1830 odprawianą w intencji parafian, po niej modlitwa, krótka konferencja i informacje parafialne. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców następujących ulic:

10 stycznia

poniedziałek

Oleśnicka, Oławska, Opawska, Nowosolska, Ostrzeszowska,  Paczkowska, Pogorzelska,  Prośnicka,  Przepiórcza,

11 stycznia

wtorek

Raszkowska, Rybnicka,  Rudnicze, Sieradzka, Sobotecka, Strzelińska, Szadecka, Świdnicka,  Świebodzińska, Twardogórska,  Wągrowiecka,

12 stycznia

środa

Wieruszowska, Wołowska, Woźnicka, Wschowska, Wykopy,  Ząbkowicka, Ziębicka, Żabia, Żagańska, Żmigrodzka, Żywocicka.