Niedziela Świętej Rodziny

1. We wtorek 31 XII ostatni dzień roku. Wieczorna msza św. z nabożeństwem na zakończenie roku zostanie odprawiona o godz. 17.00.
  2. W Nowy Rok nie będzie mszy św. o godz. 730 , pozostałe wg. porządku niedzielnego.
  3. W tym tygodniu –  I-wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:

– w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2000 /każdy czwartek/,

– w piątek okazja do spowiedzi i Komunii św. od 1700,

– w sobotę o 730 adoracja z medytacją, o 800 msza św. a po niej różaniec prowadzony przez wspólnotę różańcową, nie będzie odwiedzin chorych.

1. W piątek 3 stycznia po mszy św. wieczornej spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  2. W niedzielę o godz. 1140 spotkanie dla dzieci przy żłóbku ze śpiewem kolęd.
  3. Katecheza chrzcielna w sobotę 4 stycznia ok. godz. 1915.
  4. W poniedziałek 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego msze św. wg porządku niedzielnego. O godz. 1600 spotkanie opłatkowe ministrantów i scholki oraz ich rodziców.
  5. W styczniu biuro parafialne czynne tylko w poniedziałek i piątek od 900 do 1000.
  6. Plan kolędy jest wywieszony i umieszczony na stronie internetowej. Prosimy o sprawdzenie planu w niedzielę poprzedzającą odwiedziny. Parafian mieszkających przy ulicach: Grunwaldzka numery 224 i 226, Sieradzka numery parzyste od 6 do końca i Żmigrodzka numery nieparzyste, jeśli życzą sobie kolędy, prosimy o informację do niedzieli 12 stycznia /kolęda będzie 26 stycznia/.   https://www.parafiajunikowo.archpoznan.pl/odwiedziny-duszpasterskie-koleda/