Plan kolędy

Plan odwiedzin duszpasterskich 2019/20

Proszę koniecznie sprawdzać na bieżąco, gdyż mogą zajść zmiany!

!!! – oznaczono trasy zmienione w porównaniu do poprzednich lat, kolęda może być o innej niż zwykle godzinie i w innej kolejności!

W tym roku nie odwiedzimy Parafian mieszkających przy ulicach: Bełchatowskiej nr 5 – 18, Giżyckiej nr 1,1a,1b,1c; Przepiórczej, Odległej, Rudnicze, Wykopy, Ząbkowickiej i Ziębickiej nr 34, 34a, 36, 36a

 

Uwaga szczegółowy plan odwiedzin na zaproszenia  poniżej – 26 stycznia

  Piątek 27 XII  początek
Ks.1 Dobrodzieńska 3-7 godz.1600
Ks.2 Dobrodzieńska 9-15 i Jawornicka godz.1600
  Sobota, 28 XII  
Ks.1 Świebodzińska 1A, 1B, 1C, 1D godz.1400
Ks.2 Świebodzińska 3C, 3D, 3E godz.1400
  Niedziela 29 XII  
Ks.1 Świebodzińska 3A, 3B godz.1500
Ks.2 Pogorzelska 2-8 godz.1500
  Poniedziałek 30 XII  
Ks.1 Pogorzelska 10-18 godz.1600
Ks.2 Pogorzelska 20-24 godz.1600
  Czwartek 2 I  
Ks.1 Raszkowska 1 – 7 godz.1600
Ks .2 Raszkowska  9 -13    godz.1600
  Piątek, 3 I  
Ks.1 Raszkowska 15- 21 godz.1600
Ks.2 Twardogórska, Krobska

uwaga

godz.1500

  Sobota 4 I  
Ks.1 Oleśnicka godz.1400
Ks.2 Oławska, Opawska, Woźnicka i Krzepicka godz.1400
  Niedziela 5 I  
Ks.1 Wołowska godz.1500
Ks.2 Legnicka godz.1500
  Wtorek 7 I  
Ks.1 Rybnicka parzyste godz.1600
Ks.2 Rybnicka nieparzyste godz.1600
  Środa 8 I  
Ks.1 Miśnieńska 34-19 / od Żmigrodzkiej do Strzelińskiej/ godz.1600
Ks.2 Strzelińska godz.1600
      Czwartek 9 I  
Ks.1 Nowosolska / nieparzyste / godz.1600
Ks.2 Nowosolska / parzyste / godz.1600
  Piątek 10 I   
Ks.1 Paczkowska /nieparzyste/ godz.1600
Ks.2 Świdnicka i Paczkowska /nieparzyste od końca/ godz.1600
   Sobota 11 I  
Ks.1 Paczkowska /parzyste/ godz.1400
Ks.2 Grunwaldzka 408-350 od toru do Żmigrodzkiej godz.1400
  Niedziela 12 I  
Ks.1 Żmigrodzka  /parzyste, początek od toru/ godz.1500
Ks.2

Jutrosińska, Namysłowska i Grunwaldzka 316-346          !!!

godz.1500
  Poniedziałek 13 I  
Ks.1 Junikowska nr 1,3,2,4,6 i 8, Krapkowicka, Prośnicka  i Żywocicka                                                                                          !!! godz.1600
Ks.2 Junikowska  od toru do kościoła godz.1600
  Wtorek 14 I  
Ks.1 Junikowska  nr nieparzyste od 5 do 33                                !!! godz.1600
Ks.2 Junikowska  nr parzyste od 16 do 46                                    !!! godz.1600
  Środa 15 I  
Ks.1 Ziębicka 20, 22, 24 godz.1600
Ks.2 Ziębicka  26 i  28 godz.1600
  Czwartek 16 I  
Ks.1 Ziębicka 1 – 42 godz.1600
Ks.2 Żagańska, Miśnieńska 52-67 /od Żagańskiej do Junikowskiej/,  Kamienicka i Wieruszowska godz.1600
  Piątek 17 I  
Ks.1 Gubińska i Bełchatowska od nr 20 do kościoła             !!! godz.1600
Ks.2 Giżycka od nr 3 do końca, Kacza i Gęsia godz.1600
  Sobota 18 I  
Ks.1 Sobotecka /parzyste/, Wschowska godz.1400
Ks.2 Sobotecka /nieparzyste/ godz.1400
  Niedziela 19 I  
Ks.1 Kopanina od toru                                                             !!! godz.1500
Ks.2 Żabia godz.1500
  Poniedziałek 20 I  
Ks.1 Krośnieńska /parzyste/ godz.1600
Ks.2 Krośnieńska /nieparzyste/ godz.1600
  Wtorek 21 I  
Ks.1 Odolanowska i Grabowska /parzyste/ godz.1600
Ks.2 Odolanowska i Grabowska /nieparzyste/ godz.1600
  Środa 22 I  
Ks.1 Ostrzeszowska /parzyste/ godz.1600
Ks.2 Ostrzeszowska /nieparzyste/ i Sieradzka 4, 4a, 4b, i nieparzyste 5 – 29 godz.1600
                            !!! – trasa inna niż zwykle  
  Czwartek 23 I  
Ks.1 Szadecka nieparzyste potem parzyste godz.1600
Ks.2 Mikstacka godz.1600
  Piątek 24 I  
Ks.1 Grunwaldzka 232-288 od Świebodzińskiej do Ziębickiej        !!! godz.1600
Ks.2 Świebodzińska 5-33 /nieparzyste/ godz.1600
  Sobota 25 I  
Ks.1 Świebodzińska 2-36 /parzyste/ godz.1400
Ks.2 Świebodzińska od 38 do końca godz.1400
  Niedziela 26 I  „na zaproszenia”  
Ks.1

Żmigrodzka /nieparzyste/

Grunwaldzka  226                  

godz.1500

godz.17.30

Ks.2

Sieradzka parzyste od nr 6, 

Grunwaldzka 224                  

godz.1500

godz.17.30

  Poniedziałek 27 I   
Ks.1 Międzyborska 2 – 6  godz.1600
Ks.2 Międzyborska 8 – 14 godz.1600
  Wtorek 28 I  
Ks.1 Międzyborska 16 – 22 godz.1600
Ks.2 Międzyborska 24 – 28 godz.1600
  Środa 29 I  
Ks.1 Międzyborska 43 – 47 godz.1600
Ks.2 Międzyborska 49 – 51 godz.1600
  Czwartek 30 I  
Ks.1 Międzyborska 55 – 59 godz.1600
Ks.2 Międzyborska 61 – 65 godz.1600
  Piątek 31 I  
Ks.1 Międzyborska 67 – 73 godz.1600
Ks.2 Międzyborska 1 – 41 a                                                       !!! godz.1600