Patronalne święto Apostolstwa Dobrej Śmierci

W niedzielę 15 września w święto Matki Bożej Bolesnej, które jest świętem patronalnym Apostolstwa Dobrej Śmierci o godzinie 18.30 zastała odprawiona msza św. w intencji żyjących i zmarłych członków ADŚ. Mszę św. poprzedził Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Ks. proboszcz  zachęcał do dołączenia do wspólnoty, której charyzmatem jest modlitwa o dobrą, czyli w stanie łaski uświęcającej śmierć naszego ciała i niebo dla naszej nieśmiertelnej duszy. Czytania mszalne i modlitwę powszechną odczytały panie należące do Apostolstwa.
Po mszy św. spotkaliśmy się w salce przy stole i miłej rozmowie, między innymi o zbliżającym się nawiedzeniu naszej parafii przez Matkę Bożą w Ikonie Jasnogórskiej.
Zachęcamy wszystkich do zainwestowania modlitewnego w wieczność z Panem Bogiem, bo teraźniejszość na 100% się skończy!!!