Uroczystość Wniebowzięcia NMP

1. We wtorek o godz. 18.00 modlitwa różańcowa.
  2. Przypominam, że w każdy czwartek od 19.00 do 20.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona możliwością przyjęcia Komunii Świętej. Zachęcamy do nawiedzenia kościoła w tym czasie.
  3. W najbliższą sobotę nasz parafialny dzień chorego. O godz. 10.00 msza św. z sakramentem namaszczenia chorych a po niej spotkanie. Jak każdego roku proszę o pomoc w przygotowaniu spotkania Zespół Caritas i wspólnotę różańcową. Dopomóżmy przybyć do kościoła starszym i tym, którzy mają z tym trudności.
  4. W czasie wakacji okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  5. W następną niedzielę po mszach św. zbiórka na Caritas Archidiecezji, a konkretnie na magazyn żywności.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy.
  7. Wszystkim udającym się na urlopy i wakacje życzymy, by to był czas bezpieczny i ubogacający duszę.