V niedziela wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz.1800.
    Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej przez cały maj o godz. 2100, z wyjątkiem niedziel. W niedziele o godz. 2000 zbieramy się na nabożeństwa majowe przy krzyżach  i figurach na terenie parafii. Dzisiaj o 2000 przy figurze obok kościoła a za tydzień przy krzyżu misyjnym.
  2. Jutro w poniedziałek uroczystość św. Andrzeja Bobolikapłana i męczennika, patrona naszej parafii i naszej ojczyzny. Zapraszamy na sumę odpustową o godz. 1830którą odprawi ks. dr Adam Adamski, filipin. Po mszy św. procesja eucharystyczna, prosimy  o asystę. Już dziś chcemy przeżywać z tej okazji „imieniny parafii”. Po mszach św. o godz. 1030 i 1200 zapraszamy na kawę
    i herbatę obok kościoła.
  3. We wtorek o godz. 1915 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  4. W środę, czwartek i piątek o godz. 1915 odbędą się próby dzieci przed pierwszą komunią.
  5. W środę kolejna Noc skupienia. Rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o 2100.
  6. W czwartek do 2000 adoracja Najświętszego Sakramentu, tym razem będzie wyjątkowo w dolnej kaplicy.
  7. Tak jak w latach poprzednich w dzień Matki, odprawimy Mszę św. za zmarłe Mamy. Imiona i nazwiska zmarłych Mam można wrzucać do skarbony przy zakrystii.
  8. W sobotę o godz. 1100 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  9. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 12.00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej. Módlmy się za te dzieci i ich rodziny. Bardzo serdecznie prosimy, by w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 pozostawić kościół dla dzieci i ich rodzin. Prosimy o skorzystanie z pozostałych mszy świętych. Wszystkie miejsca siedzące są zarezerwowane dla rodzin dzieci.
  10. Przypominamy, że organizujemy wakacyjny wyjazd dla dzieci. Osoby chętne mogą zgłosić się do ks. wikariusza, a zapisanych prosimy o dokonanie wpłaty 250 zł. Zapraszamy też na wyjazdy młodzieży z Young Life:
    * po 5 kl SP 1-5.08. Obóz miejski,
    * po 8 kl SP  19-24.08. Koszelówka koło Płocka.
  11. Organizujemy pielgrzymkę par w dniach 3-5 lipca do Płocka /sanktuarium Miłosierdzia/, Włocławka /miejsce śmierci bł. ks. Popiełuszki, Torunia /m.in. sanktuarium Gwiazdy Ewangelizacji i JPII/. Zapisy w zakrystii, koszt ok.400 zł.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Jest też Dzienniczek św. Faustyny i książka ks. Niżnika o św. Andrzeju Boboli „Bohater Chrystusowy”.