VI niedziela wielkanocna

1. Do dzisiaj /17 maja 2020r. godz. 24.00/ zgodnie z obowiązującymi przepisami księża są objęci kwarantanną. W związku z tym w naszym kościele nie są odprawiane msze św. Przyjęte intencje odprawimy w mieszkaniu.
    Mamy nadzieję,  że od poniedziałku 18 maja sytuacja się zmieni i msze św. odprawiać będziemy według normalnego porządku. W naszym kościele może teraz uczestniczyć 65 osób.
  2. W poniedziałek setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II. o godz. 18.00 odprawimy mszę św. dziękczynną, polecając wszystkich parafian wstawiennictwu naszego świętego rodaka. Po mszy św. przy pomniku papieskim odmówimy Akt zawierzenia świata Miłosierdziu i odśpiewamy „Barkę”.
  3. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  4. Codzienny różaniec o godz. 20.30.
  5. Od poniedziałku wznawiamy peregrynację relikwii św. Andrzeja Boboli.
  6. Sprawy biurowe załatwiamy telefonicznie lub e-mail lub po mszach św. od wtorku do piątku.
  7. W sobotę 23 dzień miesiąca. Po wieczornej mszy św. nabożeństwo do MB Częstochowskiej i św. Andrzeja Boboli, a modlić się będziemy szczególnie w intencji rodzin, które przyjęły relikwie i o ustanie epidemii.
  8. Następne informacje dla rodziców dzieci komunijnych zostaną umieszczone w kolejną niedzielę na stronie parafialnej. Prosimy sprawdzać wiadomości.
  9. Bóg zapłać osobom zatroskanym o potrzeby materialne parafii, za składane ofiary przekazywane na konto parafialne, które pozwalają nam na bieżąco regulować płatności.