Wniebowstąpienie Pańskie

1. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w trudnym dla nas czasie kwarantanny na różne sposoby spieszyli nam z pomocą.
  2. We wtorek 26 maja przypada Dzień Matki. O godz. 1830 odprawimy Mszę św. za zmarłe Mamy. Chcemy Mamy wspomnieć imiennie, kartkę z imieniem i nazwiskiem zmarłej Mamy można wrzucić do skarbony przy zakrystii.
  3. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
  4. Codzienny różaniec o godz. 20.30, natomiast w poniedziałek wyjątkowo po wieczornej mszy św. w kościele.
  5. Trwa peregrynacja relikwii św. Andrzeja Boboli, można się zapisywać w zakrystii.
  6. Sprawy biurowe załatwiamy telefonicznie, e-mail lub po mszach św.. Od czerwca biuro parafialne będzie czynne normalnie.
  7. Informacje dla rodziców dzieci komunijnych zostały umieszczone na stronie parafialnej. Rodzice, którzy pragną, by ich dzieci przystąpiły do Komunii indywidualnie w dni powszednie w czerwcu proszeni są na spotkanie w środę o 19.15 do kościoła.
  8. W przyszłą sobotę wigilia Zesłania Ducha Świętego, po mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo Drogi Światła.
  9. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 10.30 modlić się będziemy w intencji księży obchodzących rocznicę świeceń.
    / Ks. Kan. Włodzimierz 60! a ks. Prob. 30./
  10. Bóg zapłać osobom zatroskanym o potrzeby materialne parafii za składane ofiary, przekazywane na konto parafialne i w innej formie, które pozwalają nam na bieżąco regulować płatności.