Wyjazd wakacyjny dzieci i młodzieży

Od 26 do 30 lipca 2019r. odbył się organizowany przez naszą parafię wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży. Pierwszego dnia odwiedziliśmy klasztor pobernardyński w Ostrzeszowie gdzie dziś mieszkają i pracują siostry nazaretanki. Naszym miejscem noclegu był „Dworek Jurajski” w Domaniewicach. Drugi dzień był okazją do kontaktu z przyrodą w Ojcowskim Parku Narodowym. Dzień Pański przeżyliśmy w Krakowie. Na Mszy św. byliśmy w Centrum JP II, gdzie również zwiedziliśmy muzeum, a każdy uczesnik otrzymał plecak ŚDM. Kolejną atrakcją było Muzeum Lotnictwa Polskiego. W poniedziałek (przez wszystkich oczekiwany) udaliśmy się naszym autobusem do miejscowości Zator do Energylandii. Wszyscy po kilku godzinach wyszli z parku rozrywki bardzo zadowoleni. Ostatni dzień naszego parafialnego wyjazdu był okazją do zobaczenia Pustyni Błędowskiej oraz modlitwy na Jasnej Górze