XI niedziela zwykła

1. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca 2021 r. dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej oraz w święta nakazane zostaną zniesione, jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.
  2. Dzisiaj po mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie. Serdecznie zapraszamy.
  3. We wtoreko godz. 1800 wspólnota różańcowa odmawia różaniec, zachęcamy wszystkich do uczestnictwa.
  4. W czwartek o godz. 18.30 msza św. w intencji ks. prob. Feliksa Michalskiego w 44 rocznicę śmierci.
  5. W czwartek po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2000.
  6. W piątek będzie nieczynne biuro parafialne.
  7. Dzisiaj po mszach św. zbiórka na uczelnie katolickie.
  8. Rodziców zainteresowanych wczesną Komunią św. dzieci zapraszamy na wstępne spotkanie informacyjne w następną niedzielę, 20 czerwca, po mszy św. wieczornej.