XII niedziela zwykła

1. Ks. wikariusz Jan Markowski po pięciu latach służby w naszej parafii decyzją ks. Arcybiskupa zostaje z dniem 25 sierpnia skierowany do parafii NSJ i św. Floriana na poznańskich Jeżycach. W następną niedzielę, 27 czerwca, podczas mszy św. o godz. 1200 modlitwą i słowem podziękujemy ks. Janowi za pracę w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
  2. Przypominamy, że od dziś zostają zniesione dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej oraz w święta nakazane.
  3. We wtoreko godz. 1800 wspólnota różańcowa odmawia różaniec, zachęcamy wszystkich do uczestnictwa.
  4. W czwartek liturgiczna uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, a po mszy św. wieczornej jak zawsze adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2000.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy.