XIX niedziela zwykła

1. We wtorek o godz. 18.00 modlitwa różańcowa.
  2. W piątek 13-ty dzień miesiąca, zapraszamy po mszy św. wieczornej na różaniec fatimski a po nim na procesję ze świecami wokół kościoła.
  3. W następną niedzielę uroczystość Wniebowzięcia NMP.  W tym dniu podtrzymujemy zwyczaj poświęcenia ziół, zbóż i kwiatów. Będzie je można nabyć przed kościołem, a nabywając je wspieramy dzieła naszego Parafialnego Zespołu Caritas. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci na Białorusi.
  4. W tym roku mszę św. dla chorych z udzielaniem sakramentu chorych odprawimy w sobotę 21 sierpnia o godz. 10.00.
  5. W czasie wakacji okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy.
  7. Wszystkim udającym się na urlopy i wakacje życzymy, by to był czas bezpieczny i ubogacający duszę.