XVI niedziela zwykła

 1. W piątek rozpoczynamy październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Na nabożeństwo zapraszamy w tym tygodniu w piątek o godz. 18.00. W sobotę różaniec po rannej mszy św. a w niedzielę po każdej mszy św. odmawiać będziemy jedną dziesiątkę.
 2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca:
  – okazja do spowiedzi i Komunii św. w piątek od 1630,
  – w sobotę od 730 wystawienie Najświętszego Sakramentu,  medytacja,  następnie msza św. a po niej różaniec,
  – od godz. 930 odwiedziny chorych z sakramentami/prosimy nowych chorych zgłaszać w zakrystii i biurze par./.
 3. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
 4. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
 5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę 2 października po mszy św. wieczornej. Przypominamy, że dzieci do chrztu zgłaszamy przynajmniej na miesiąc przed planowanym terminem. Rodziców i chrzestnych obowiązują 2 katechezy – jedna wspólna i druga umawiana indywidualnie.
 6. W najbliższą niedzielę na mszy św. o godz. 1330 poświęcenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym. Zapraszamy rodziców, którzy wręczą różańce dzieciom.
 7. Uczniów z 7 kl. SP, którzy chcą przygotować się do bierzmowania w naszej parafii zapraszamy zaraz po mszy świętej do zakrystii w celu zapisania się na spotkania. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek 30 września o godz. 19.15 w dolnej kaplicy.
 8. Osoby zapisane na pielgrzymkę na Jasną Górę prosimy o uregulowanie kosztów i potwierdzenie woli wyjazdu dziś lub najpóźniej do następnej niedzieli. Koszt przejazdu i noclegu 140 złotych.