XVIII niedziela zwykła

1. We wtorek o godz. 17.45 różaniec do siedmiu boleści. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
    – w czwartek po mszy św. adoracja i modlitwa o powołania,
    – w piątek od 16.30 okazja do spowiedzi i Komunii św.,
    – nabożeństwo do Bożego Serca po mszy świętej,
    – w sobotę o godz. 7.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu z medytacją, następnie msza św. a po niej różaniec prowadzony przez Wspólnotę Różańcową.
  3. W sobotę 7 sierpnia po mszy św. wieczornej /ok. 19.20/  katecheza chrzcielna. Zapraszamy tych, którzy planują chrzest swoich dzieci, bądź też mają być chrzestnymi w sierpniu.
  4. W następna niedzielę gościć będziemy Księży Oblatów, którzy będą rozprowadzać kalendarze misyjne. Jest to forma wsparcia działań misyjnych.
  5. W czasie wakacji okazja do spowiedzi zasadniczo tylko w dni powszednie przed mszą świętą.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy.
  7. Wszystkim udającym się na urlopy i wakacje życzymy, by to był czas bezpieczny i ubogacający duszę.