XXI niedziela zwykła

1. Przypominamy, że we wtorek o godz. 18.00 odmawiana jest modlitwa różańcowa, a w każdy czwartek od 19.00 do 20.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona możliwością przyjęcia Komunii Świętej.
  2. W czwartek liturgiczna uroczystość MB Częstochowskiej. Zapraszamy do udziału we mszy świętej.
  3. Dziękuję Zespołowi Caritas, wspólnocie różańcowej i wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dnia chorych.
  4. W następną niedzielę na mszy św. o godz. 10.30 powitamy naszego nowego wikariusza ks. Łukasza Szymańskiego, który dotąd pracował w parafii Świętego Krzyża na Górczynie.
  5. Zachęcamy do nabywania prasy: Gość Niedzielny , Przewodnik z książeczką „5 min z Bogiem”. Można też nabywać książeczkę „Dwie beatyfikacje” z tekstami kard. Wyszyńskiego i Róży Czackiej – przygotowanie do beatyfikacji od 1-12 września. Cena 4 zł.
  6. Dzisiaj przy wyjściach zbiórka na Caritas Archidiecezji.