XXII niedziela zwykła

1. Serdecznie witamy w parafii naszego nowego wikariusza ks. Łukasza Szymańskiego, życzymy Bożego błogosławieństwa w duszpasterskiej posłudze.
  2. Przypominamy, że we wtorek o godz. 18.00 odmawiany jest różaniec.
  3. W wtorek o godz. 19.15  spotkanie katechistów.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
    – w czwartek po mszy św. do godz. 2000 adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania,
    – w piątek okazja do spowiedzi i Komunii św. od godz. 1630,
    – w sobotę od godz. 730 wystawienie i medytacja, następnie msza św. a po niej różaniec,
    – w sobotę od  915 odwiedzimy chorych z sakramentami, prosimy o ponowne zgłoszenie chętnych chorych /w zakrystii, biurze, można też tel. w godz. biura lub e-mail/.
  5. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  6. W piątek o 19.30 spotkanie KSM.
  7. W sobotę po mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna.
  8. W następną niedzielę, 5 września, msza św. z poświęceniem tornistrów i modlitwą o szczęśliwy rok nauki o godz. 1200. Będzie to zarazem uroczysty początek przygotowania do I-wszej Komunii św. uczniów klas trzecich.
  9. Już dziś informujemy, że spotkanie rodziców dzieci komunijnych z klas III odbędzie się w poniedziałek 6 września o godz. 1915. Przypominamy, że dzieci przystępują do sakramentów w parafii zamieszkania i prosimy, by od żadnego dziecka nie brakowało rodzica.
  10. Informacje o przygotowaniu do bierzmowania dla uczniów kl. VII zostaną podane w jedną z kolejnych niedziel.
  11. W ramach nowenny przed beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego i Elżbiety Róży Czackiej od czwartku odmawiać będziemy specjalne modlitwy.
  12. Dziękujemy ks. Janowi, który na pożegnanie obdarował nasza parafię ornatem.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy.