XXIII niedziela zwykła

1. Jutro w poniedziałek 6 września o godz. 1915 odbędzie się w kościele spotkanie rodziców dzieci komunijnych z klas III. Przypominamy, że dzieci przystępują do sakramentów w parafii zamieszkania i prosimy, by od żadnego dziecka nie brakowało rodzica.
  2. We wtorek o godz. 17.45 różaniec do siedmiu boleści.
  3. W wtorek o godz. 19.15  spotkanie Rady duszpasterskiej.
  4. Przypominamy, że we wtorki po mszy św. dyżur pełni Zespół Caritas.
  5. W środę liturgiczne święto Narodzenia NMP. Zapraszamy na mszę świętą.
  6. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  7. W czwartek o godz. 1600 spotkanie wspólnoty różańcowej. Odmawiającym nieustający różaniec przypominamy, że w piątek 10-ty dzień miesiąca.
  8. Praktycznie nie mamy już wolnych wieczornych intencji mszalnych, dlatego w drugi piątek października, listopada i grudnia odprawiać będziemy msze św. zbiorowe.
  9. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  10. W następną niedzielę beatyfikacja kard. Wyszyńskiego i siostry Elżbiety Róży Czackiej. Zachęcamy też do zapoznania się przez naszą stronę internetową z tekstami kandydatów na błogosławionych. Prosimy też tak zaplanować udział we mszy św., aby móc obejrzeć transmisję z tego wydarzenia.
  11. W związku z ogłoszeniem dzisiejszej niedzieli „Dniem Solidarności z Afgańczykami”, odbywa się ogólnopolska zbiórka. Ofiary na ten cel można składać do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej.
  12. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na uczelnie katolickie, jest to też druga niedziela miesiąca – składka na nasze ławki.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy. Specjalny nr Gościa o kard. Wyszyńskim, kolejny nr pisma Tota Tua.