XXIX niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałek i czwartek. W niedziele po każdej mszy św. „dziesiątka”.
  2. Dzisiaj po wieczornej mszy św. modlitwa uwielbienia.
  3. We wtorek po wieczornej mszy św. spotkanie Zespołu Caritas.
  4. W środę o godz. 19.15 w kościele spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII.
  5. W środę o godz. 20.00 spotkanie ministrantów seniorów.
  6. Przypominamy, że w czwartki po mszy św. do godz. 20.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Spotkanie przygotowujące do bierzm0wania dla młodzieży z klas ósmych w czwartek o godz. 19.15.
  8. W czwartek na godz. 20.00 zapraszamy członków chóru Cantemus.
  9. W piątek 22 października wspomnienie św. Jana Pawła II. Przy bocznym ołtarzu są wystawione relikwie świętego.
  10. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  11. W piątek o 19.30 spotkanie KSM, zapraszamy młodzież.
  12. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  13. Od jutra można w biurze zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  14. Do skarbony można składać czytelnie wypisane wymienianki. Pamiętajmy o swoich zmarłych.
  15. Jutro liturgiczne święto św. Łukasza ewangelisty – patrona służby zdrowia, ale też ks. Wikariusza. Z tej okazji pomodlimy się i złożymy życzenia solenizantowi w przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 10.30.