XXV niedziela zwykła

1. We wtorek po mszy św. spotkanie Zespołu Caritas.
  2. W najbliższą środę 22 września o godz. 19.15 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych.
  3. Zapraszamy młodzież na spotkania KSM-u w każdy piątek o godz. 19.30 w salce parafialnej.
  4. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  5. Uczniów z 7 kl. SP, którzy chcą przygotować się do bierzmowania w naszej parafii zapraszamy zaraz po mszy świętej do zakrystii w celu zapisania się na spotkania.
  6. Planujemy pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę 8 i 9 października tj. piątek i sobota, chcemy się zorientować czy będą chętni. Zapisy od dziś do przyszłej niedzieli.
  7. Przypominamy, że dzieci do chrztu zgłaszamy przynajmniej na miesiąc przed planowanym terminem. Rodziców chrzestnych obowiązują 2 katechezy przygotowujące.
  8. Fundacja Redemptoris Missio serdecznie dziękuje wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w pomoc przy załadunku kontenera dla Kamerunu.