XXVII niedziela zwykła

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy w tym tygodniu szczególnie w poniedziałek i czwartek.
  2. We wtorek o godz. 18.00 odmówimy różaniec do siedmiu boleści.
  3. W czwartek 7 października 2021 roku w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu Ksiądz Abp Stanisław Gądecki dokona aktu Zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce Świętemu Józefowi.
  4. Wyjazd pielgrzymki do Częstochowy w piątek o godz. 7.00. Powrót w sobotę wieczorem.
  5. W związku z  wyjazdem pielgrzymki w piątek będzie nieczynne biuro parafialne.
  6. W piątek o 19.30 spotkanie KSM, zapraszamy młodzież.
  7. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali dwudziesty pierwszy Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Będziemy mogli wesprzeć materialnie budowany od 21 lat „żywy pomnik” wdzięczności dla św. Jana Pawła II jakim jest Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia. Przez składane ofiary mamy szansę podtrzymać, a niejednokrotnie także przywrócić nadzieję w sercach młodych na realizację ich edukacyjnych aspiracji.