XXVIII niedziela zwykła

1. Przeżywamy dwudziesty pierwszy Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po mszach św. zbiórka ofiar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą stypendialnie młodzież.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00 z wyjątkiem środy.
    Dzieci zapraszamy w tym tygodniu szczególnie w poniedziałek
    i czwartek.  W niedziele po każdej mszy św. „dziesiątka”.
  3. Spotkania przygotowujące do bierzm0wania dla młodzieży z klas siódmych we wtorek i czwartek o godz. 19.15 według ustalonego podziału.
  4. W środę 13-ty dzień miesiąca o godz. 18.00 odprawimy nowennę a po mszy św. ostatni w tym roku różaniec fatimski
    z procesją. Modlitwie przewodniczy wspólnota różańcowa
    .
  5. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie wspólnoty różańcowej.
  6. W piątek o 19.30 spotkanie KSM, zapraszamy młodzież.
  7. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  8. 15 października obchodzony jest Dzień Dziecka Utraconego. Rodzice doświadczeni stratą dziecka, bez względu na wiek i okoliczność śmierci, zaproszeni są na mszę św. 15 października (piątek) o godz. 19.00 do kościoła pw. św. Antoniego Padewskiego w Poznaniu – Starołęce.
  9. Informujemy, że intencje na przyszły rok będzie można zamawiać od poniedziałku 18 października. Natomiast już w tym tygodniu zapraszamy do biura osoby, które chcą zamówić mszę św. z ok. rocznicy ślubu, urodzin, bądź pierwszej rocznicy śmierci.
  10. Zbliża się czas szczególnej pamięci o zmarłych, od następnej niedzieli będzie można składać czytelnie wypisane wymienianki.