XXX niedziela zwykła

1. Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa  różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.
    Dzieci zapraszamy w poniedziałek i czwartek, szczególnie te, które jeszcze nie uczestniczyły.
    W niedzielę po każdej mszy św. „dziesiątka”.
  2. W poniedziałek o godz. 19.15 w kościele, spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. Prosimy, by od każdego dziecka był ktoś z rodziców.
  3. Przygotowanie do bierzmowania dla uczniów klas siódmych we wtorek i czwartek, według ustalonego podziału.
  4. Przypominamy, że w czwartki po mszy św. do godz. 20.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek o 19.30 spotkanie KSM, zapraszamy młodzież.
  6. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  7. Do skarbony pod ekranem można składać czytelnie wypisane wymienianki. Pamiętajmy o swoich zmarłych.
  8. W związku ze zbliżającą się uroczystością wszystkich świętych, prosimy dzieci, by w następną niedzielę na mszę św. o godz. 12.00 przyszyły w przebraniu za konkretnych świętych i z ich atrybutami.
  9. Osoby, które były na pielgrzymce w Częstochowie zainteresowane zdjęciami zapraszamy do zakrystii.
  10.  W przyszłym roku, od 25 – 29 kwietnia, pragniemy zorganizować pielgrzymkę na Kaszuby i Pomorze. Więcej szczegółów i wstępne zapisy w zakrystii.