Zapraszamy na spotkania synodalne

temat spotkania: Idąc razem

termin spotkania: 21.01 i/lub 28.01

miejsce spotkania: salka pod probostwem

IDĄC RAZEM

W Kościele i w społeczeństwie jesteśmy w drodze. Zastanówmy się, jak wygląda nasz Kościół lokalny. Kim są ci, którzy „idą razem”? Z kim ja „idę razem”? Kim są ci, którzy wydają się bardziej oddaleni? Jakie grupy lub osoby pozostają na marginesie? Kogo nie spotykam na drodze?  Co mogę/co możemy zrobić, aby „iść bardziej razem”? Jak spotkać tych, którzy pozostają na marginesie?

przebieg spotkania

18.30 Msza Święta (dla chętnych)

19.15 wprowadzenie do spotkania i zawiązanie grupy synodalnej

19.30 spotkanie w grupie synodalnej