Zesłanie Ducha Świętego

1. Przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Św. kończącą okres wielkanocny. Za tydzień kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.
  2. Jutro liturgiczne święto Maryi Matki Kościoła. Zachęcamy do udziału w mszy świętej.
  3. W czerwcu litanię do Serca Pana Jezusa odmawiamy po wieczornej mszy św., a w niedziele śpiewamy o 1015.
  4. Dzisiaj /niedziela 5 VI/ o 1600 kolejne ze spotkań małżeńskich, tym razem o konstruktywnej kłótni małżeńskiej.
  5. We wtorek o godz. 1745 różaniec do siedmiu boleści. Zapraszamy członków Apostolstwa Dobrej Śmierci i nie tylko.
  6. We wtorek i czwartek o godz. 1915 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas siódmych.
  7. W środę o 2000 zbiórka ministrantów od klasy 7 wzwyż.
  8. W czwartek o godz. 1700 spotkanie wspólnoty różańcowej.
  9. W czwartek do 2000 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  10. W piątek o godz. 1730 próba scholki dziecięcej.
  11. W sobotę o godz. 1100 zbiórka ministrantów.
  12. W następną niedzielę nasz Parafialny Dzień Wspólnoty Domowego Kościoła. Małżeństwa uczestniczą we mszy św o godz. 1200, następnie spotkanie.
  13. Już dziś informujemy, że tegoroczna procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Wieruszowską, Ziębicką, Klapkowicką i Junikowską. O przygotowanie ołtarzy prosimy wspólnoty Akcji Katolickiej, Zespół Caritas, Domowy Kościół i Żywy Różaniec.
  14. W najbliższy poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne.
  1. Rodziców dzieci zapisanych na wyjazd wakacyjny prosimy o odbiór kart wyjazdu w zakrystii.
  2. Zapisanych na pielgrzymkę parafialną prosimy o dokonywanie wpłaty 410 zł. Można się jeszcze zapisać w zakrystii i biurze parafialnym.
  3. W następną niedzielę zbiórka na nasze Seminarium Duchowne.
  4. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.