Zmarł ks. Stefan Schudy

Dnia 27 marca 2014 roku zmarł

 śp. ksiądz prałat dr Stefan Schudy,

były proboszcz naszej parafii  /1974-1975/,

 

proboszcz parafii pw. św. Rocha, parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Poznaniu, były duszpasterz akademicki, były wikariusz biskupi d/s Akcji Katolickiej, były Diecezjalny Duszpasterz Rodzin, były Asystent Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Archidiecezji Poznańskiej, wieloletni wykładowca Teologii Pastoralnej na Wydziale Teologicznym w Poznaniu, Kanonik Honorowy Kapituły Metropolitalnej w Poznaniu.

 Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Poznaniu w parafii pw. św. Rocha:

Wprowadzenie w poniedziałek 31 marca br.

– o godz. 17:30 różaniec i Msza św.;

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek 1 kwietnia br., o godz. 11.00;

Pogrzeb po Mszy św. na cmentarzu przykościelnym.

Msza św. za zmarłego w naszej parafii w środę o godz.18.30