1. Dzisiaj po wieczornej mszy św. zapraszamy na kolejną modlitwę uwielbienia.
  1. W środę o godz. 18.00 nowenna do MBNP, zachęcamy do składania próśb i podziękowań. Po nowennie msza św. szczególnie w intencjach modlących się na nabożeństwie.
  1. W styczniu biuro parafialne czynne przed południem według planu, a w środy tylko od godz. 19.15 do 20.00.
  1. Do zakończenia ferii zimowych nie będzie spotkań Dzieci Bożych. W ferie nie będzie też zbiórek ministrantów.
  1. Nasz Oddział KSM przygotowuje balik dla dzieci, który odbędzie się w najbliższą sobotę 28 stycznia w godz. od 16.00 do 1800.
  1. Można się jeszcze zapisywać w zakrystii i biurze na pielgrzymkę parafialną w Góry Świętokrzyskie. Więcej informacji podamy w następną niedzielę.
  1. W drugim tygodniu ferii Caritas Archidiecezji organizuje półkolonie dla dzieci. Szczegóły na plakatach i naszej stronie internetowej.
  1. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli projekt Rodzina rodzinie. Dzięki olbrzymiej ofiarności – zebraliśmy dotąd 10887,28 oraz 2 dolary i 20,10 euro – zaadoptowaliśmy dwie rodziny i czekamy na odpowiedź, czy pozostałą sumą przedłużymy nasz patronat, czy obejmiemy następne rodziny. Ofiary można jeszcze składać do skarbony i na konto. Przy tej okazji bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie, składając tak hojne ofiary.
  1. Dzisiaj po mszach św. zbierane są ofiary na naszą archidiecezjalną rozgłośnię  Radio Emaus.
  1. W następną niedzielę będzie można nabywać świece na święto MB Gromnicznej.