III Niedziela Wielkanocna – 19 kwietnia 2015r.

1.    W dzisiejszą niedzielę przeżywamy początek Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego. Główne cele tego tygodnia to zachęta do lektury Biblii i umacniania się nią każdego dnia. Wdzięczni za Pismo św. otwierajmy się na słowo Boże.

2.   W tym tygodniu gościmy kopie symboli Światowych Dni Młodzieży, mają nam przypominać o duchowym przygotowaniu do tego wydarzenia.

3.   We wtorek o godz. 19.30 spotkanie przed bierzmowaniem dla młodzieży z klas pierwszych.

4. W środę po mszy św. zapraszamy na spotkanie z Biblią.

5. Spotkanie powstającego zespołu muzycznego w środę  o 1930.

6. W czwartek uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski.

7. W ramach miłosierdzia pragniemy włączyć się w akcję pilotowaną przez KSM „Pieluszka dla Maluszka”. Pieluszki można przynosić w przyszłą niedzielę /26 IV/. Akcja jest przygotowaniem do Marszu dla Życia, który przejdzie ulicami Poznania 17 maja br.

8. W piątek o 17.30 spotkanie misyjne dla dzieci.

9. W zakrystii można się zapisywać na pielgrzymkę parafialną do sanktuariów na wschodzie Polski, termin 6-11 września br.

10. Bóg zapłać za ofiary zbierane  przed tygodniem na pomoc Ukrainie. Dziękujemy też za składanie daniny diecezjalnej i ofiary na prace remontowe.