IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Dzisiaj o godz. 1500 spotkanie młodych małżeństw i rodzin.
  3. Nabożeństwa majowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 1800, w niedziele i święta śpiew litanii o godz. 1015 przed mszą świętą. Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej przez cały maj o godz. 2100.
  4. We wtorek o 1930 spotkanie kandydatów do bierzmowania – klasa I gr A.
  5. Spotkanie z Biblią tym razem wyjątkowo we wtorek po mszy świętej.
  6. W środę po mszy św. spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  7. W czwartek o godz. 1600 spotkanie Wspólnoty Różańcowej.
  8. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  9. W czwartek po wieczornej mszy św. krótkie spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę w Góry Świętokrzyskie i okazja do dokończenia wpłat.
  10. W sobotę przypada 100-na rocznica Objawień Fatimskich. W związku z tym zapraszamy na mszę św. o godz. 8.00. Natomiast wieczorem o 20.30 zapraszamy na różaniec fatimski a po nim udamy się w procesji ze świecami do figury Matki Bożej na apel. W tym szczególnym dniu zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwie.
  11. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  12. W sobotę o godz. 1600 próba scholki.
  13. Zbliża się nasze parafialne święto odpust ku czci św. Andrzeja Boboli. Od jutra rozpoczniemy razem z nabożeństwem majowym nowennę do św. Andrzeja Boboli. Suma odpustowa zostanie odprawiona w dniu wspomnienia naszego patrona, 16 maja, o godz. 18.30. Natomiast z okazji odpustu zapraszamy na IMIENINY PARAFII w następną niedzielę po mszy świętej o godz. 12.00. Chcemy się spotkać jako rodzina parafialna przy kawie i ciastku.