IV niedziela zwykła – 31 stycznia 2016r.

1. W poniedziałek 1 lutego o 19.30. spotkanie pielgrzymujących do Rzymu ministrantów i rodziców.

2. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego zwane popularnie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św o godz. 8.00; 10.00 i 18.30. Na wszystkich mszach św. poświęcenie świec, dzieci komunijne zapraszamy na godz. 18.30.

3. Święto Matki Bożej Gromnicznej jest obchodzone jako Dzień Życia konsekrowanego, modlić się będziemy za powołanych i o powołania do życia zakonnego, a po mszach św. zbierane będą ofiary na zakony klauzurowe.

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas drugich i trzecich gimnazjum we wtorek o 19.30.

5. We wtorek po mszy św. spotkanie zespołu Caritas.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca:
– w czwartek po mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu,
– w piątek od 16.30 okazja do spowiedzi, a po mszy św. nabożeństwo wynagradzające do Bożego Serca,
– w sobotę po mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo do Matki Bożej,
–  od godz. 9.30 odwiedziny chorych z sakramentami. do których przychodzi ks. Proboszcz, natomiast ks. Wikariusz odwiedzi chorych w sobotę 13 lutego.

7. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Zapraszamy młodych na spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży odbywające się w piątki o 19.30 w salce Jana Pawła.

9. W najbliższą sobotę wraz z młodzieżą z KSM zapraszamy dzieci na balik przebierańców. Początek o godz. 16.00 w salce pod probostwem.

10. W sobotę 6 lutego po mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Zapraszamy wszystkich, którzy planują chrzest swoich dzieci w lutym, bądź też mają być chrzestnymi.

11. Zakończyliśmy kolędę, bardzo dziękujemy za przyjęcie, wspólną modlitwę i rozmowy. Bóg zapłać również za złożone przy okazji odwiedzin ofiary.

12. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbiórka na Radio Emaus.