Niedziela Świętej Rodziny – 27 grudnia 2015r.

1. Msza św. z nabożeństwem na zakończenie roku 31 grudnia będzie odprawiona o godz. 17.00.

2. W piątek Nowy Rok – uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi a zarazem Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Nie będzie mszy św. o godz. 7.30, pozostałe msze św. według porządku niedzielnego.

3.W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca:
– zwracamy uwagę szczególnie dzieciom odprawiającym nowennę I-szych piątków miesiąca, że najważniejsze jest przyjęcie Komunii św. w tym dniu,
w sobotę o godz. 8.00 msza św. z nabożeństwem ku czci Niepokalanego Serca Maryi,
– nie będzie w tym miesiącu odwiedzin chorych.

4. Ponieważ nie ma zgłoszonych chrztów w styczniu, nie będzie katechezy chrzcielnej.

5. Ponawiamy ogłoszenie dotyczące mieszkańców ulic: Sieradzka numery parzyste od numeru 6, Żmigrodzka  nieparzyste od 11 do końca oraz Grunwaldzka 224 i 226.
Jeśli Państwo sobie życzą odwiedzin duszpasterskich  /23 lub 30 stycznia 2016r./ prosimy o wrzucenie informacji do skarbony przy zakrystii do dnia 3 stycznia 2016r.

6. Plan kolędy http://www.parafiajunikowo.archpoznan.pl/koleda/