V Niedziela Wielkanocna

1. We wtorek uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona naszej parafii i naszej ojczyzny. Zapraszamy na uroczystą sumę odpustową o godz. 18.30, którą odprawi ks. kan. dr Szymon Stułkowski – Rektor Arcybiskupiego Seminarium Duchownego. Po mszy św. procesja eucharystyczna, prosimy o asystę.
  2. Z okazji odpustu zapraszamy na IMIENINY PARAFII. Dziś po mszy św. o 1200 chcemy się spotkać jako rodzina parafialna przy kawie i ciastku.
  3. Nabożeństwa majowe odprawiaętejmy od poniedziałku do soboty o godz. 1800, w niedziele i święta śpiew litanii o godz.1015 przed mszą św. Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej przez cały maj o godz. 2100.
  4. Spotkanie z Biblią tym razem wyjątkowo w środę po mszy świętej.
  5. W czwartek o godz. 1700 spotkanie dla dzieci „Kredkami do nieba”.
  6. Spotkanie dla chętnych na rowerową pielgrzymkę do Częstochowy w czwartek 18 maja o godz. 20.00 pod namiotem.
  7. W tym tygodniu w czwartek i piątek o godz. 1915 odbędą się próby dzieci przed pierwszą komunią.
  8. W sobotę o godz. 1000 zbiórka ministrantów i kandydatów.
  9. Zbliża się Dzień Matki. W tym dniu odprawimy mszę św. za zmarłe Mamy. Chcemy je wspomnieć imiennie, kartkę z imieniem i nazwiskiem zmarłej mamy można wrzucić do skarbony przy zakrystii.
  10. W ramach miłosierdzia pragniemy włączyć się w akcję pilotowaną przez KSM „Pieluszka dla Maluszka”. Pieluszki można przynosić dziś i w przyszłą niedzielę /21 V/. Akcja jest przygotowaniem do Marszu dla Życia, który przejdzie ulicami Poznania 11 czerwca br.
  11. W biurze lub zakrystii mogą zgłaszać się osoby, które nie przystąpiły jeszcze do sakramentu bierzmowania.
  12. Bóg zapłać wszystkim, którzy dopomogli w postawieniu nowej figury MB i nowego cokołu. Informujemy, że w związku z remontem kolejnej części dołu kościoła msze św. ranne do odwołania są odprawiane w górnym kościele.