V Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2015r.

1.   Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy codziennie o godz. 18.00 i na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, po mszy św. wieczornej adoracja do godz. 2000.

3. W piątek po mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.

4.  W najbliższą sobotę odbywa się spotkanie wspólnot różańcowych w Borku Wielkopolskim. Jeśli będą chętni na taką jednodniową pielgrzymkę, to pojedziemy. Wyjazd o 8.30, powrót po południu, koszt 22 zł. Zapisy po mszach świętych.

5.  W najbliższy piątek 8 maja biuro parafialne będzie nieczynne.

6.  W piątek o godz. 17.30 spotkanie misyjne dla dzieci.

7. Dziękuję za składanie daniny diecezjalnej. Za tydzień druga niedziela miesiąca, składka na spłatę kosztów założonej wentylacji salek.

8.  W odpowiedzi na prośbę Ojca Świętego Franciszka, apelujemy o podjęcie modlitwy za ofiary kataklizmu trzęsienia ziemi w Nepalu, a w niedzielę 10 maja 2015 roku, we wszystkich kościołach i kaplicach Archidiecezji Poznańskiej przeprowadzona będzie zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych. Pozyskane środki pomogą nie tylko w zaspokojeniu najpilniejszych potrzeb życiowych, ale także ułatwią odbudowę domów, budynków gospodarczych i zakup narzędzi pracy oraz sprzętu domowego. Wszystkim, którzy włączą się w pomoc poszkodowanym w tym ogromnym kataklizmie wyrażamy serdeczne podziękowanie.